Tel: (+47) 23304920
post-image
  • SALG

Lars
Waldø-Jensen

• PRODUKTSJEF

Flere tiårs erfaring innen fleksibel- og laparoskopisk endoskopi. Utdannet elektroingeniør med fiberoptikk som spesialfelt.

(+47) 23 30 49 20

(+47) 905 90 114

lars@endotech.no

 

post-image
  • SALG

Svenn
Korseth Jr.

• SALGSSJEF OPERASJON

Spesialist innen laparoskopisk kirurgi. Lang erfaring innen salg og markedsføring mot norske helseforetak.

(+47) 23 30 49 20

(+47) 401 73 647

svenn@endotech.no

 

post-image
  • SALG

Juliana S.
Mansfield

• SALGSSJEF ENDOSKOPI

Utdanning med fokus på Business Management og akuttmedisin. Spesialist innen laparoskopisk kirurgi og endoskopi.

(+47) 23 30 49 20

(+47) 974 09 799

juliana@endotech.no

 

post-image
  • SALG

Gjermund
Pedersen

• REGIONSJEF OPERASJON

Utdannet sykepleier. Lang erfaring som spesialist innen kirurgiske produkter.

(+47) 458 09 582

gjermund@endotech.no

 


post-image
  • SALG

Morten
Andersen

• SALGSSJEF OPM

Ingeniør med ansvar for områdene reparasjon, rengjøring, hygiene og smittevern. Lang erfaring innen salg og markedsføring.

(+47) 23 30 49 20

(+47) 905 21 265

morten@endotech.no

 

post-image
  • ADM / SALG

Dag
Nord

• DAGLIG LEDER

Lang erfaring innen fleksibel- og laparaskopisk endoskopi.

(+47) 23 30 49 20

(+47) 952 42 939

dag@endotech.no

 

post-image
  • ADM

Silje N.
Holmer

• CONTROLLER

Utdannet økonom fra Høgskolen i Oslo og Akershus

(+47) 23 30 49 20

(+47) 993 02 868

silje@endotech.no

 

post-image
  • ADM

Emma
Brandin

• LOGISTIKKANSVARLIG

Utdannet logistiker fra Linköpings Universitet med erfaring fra næringsliv og helsevesen.

(+47) 23 30 49 20

(+47) 904 75 508

emma@endotech.no